seawolf

  • Sea Wolf in action

    Sea Wolf in action

Suche skafandry Sea Wolf

Diving NET poleca lekkie i szyte na miarę suche skafandry SEA WOLF.

  • Jeden krój skafandra - 6 modeli różniących się rodzajem materiału, sposobem klejenia i kolorami.
  • 5 modeli najcieplejszych ocieplaczy na rynku.
  • 4 modele skafandrów: Alpha, Beta, Epsilon i Kappa mają tę samą konstrukcję i różnią się jedynie rodzajem tkaniny głównej i technologią uszczelnienia.
  • 2 modele: Lambda i Gamma to również ta sama konstrukcja, różniąca się również tylko rodzajem tkaniny głównej i technologią uszczelnienia.
  • Każdy z trzech rodzajów tkaniny głównej dostępny jest w różnych kolorach.
  • Do każdego z sześciu modeli używana jest ta sama zewnętrzna tkanina wzmacniająca Cordura 500 dostępna w kolorze czarnym, pomarańczowym i multicam.

 

Modele Epsilon i Kappa są wykonane z najmocniejszych trójlaminatów z membraną butylową z zewnętrzną tkaniną nylonową, w przypadku modelu Kappa połączoną z włóknami Kevlaru. Ze względu na większą grubość i wytrzymałość użytych tkanin, wszystkie szwy są zaklejane ręcznie taśmą gumową. Takie sposób uszczelniania stosuje tylko kilka firm na świecie i jest uważany za najbardziej wytrzymały.

Modele Beta i Gamma są wykonane z trójlaminatów z membraną butylową z zewnętrzną tkaniną nylonową lub poliestrową. Szwy są zaklejone klejem oraz taśmą termiczną. Tkaniny są tak dobrane by oferować optymalną elastyczność i wagę połączoną wraz z wytrzymałością. To są jedne z podstawowych sprzedawanych skafandrów.

Modele Alpha i Lambda są wykonane z trójlaminatów z zewnętrzną nylonową tkaniną połączoną z nowoczesnymi membranami Gore-tex Technical lub dwuwarstwową membraną poliuretanową. Skafandry oferują najwyższą swobodę ruchów, paroprzepuszczalność i najniższą wagę czyniąc je jednymi z najpopularniejszych modeli w naszej ofercie. Szwy są zaklejone taśmą termiczną.

 

Po wybraniu modelu skafandra, należy najpierw wybrać kolor tkaniny głównej z której będzie wykonany cały skafander, potem kolor tkaniny wzmacniającej, która będzie nałożona na tkaninę główną (karczek, kolana, siedzenie, przód, kieszenie, mankiety i opcjonalnie wzmocnienia łokci).

 

Zamówienia skafandrów wraz z dodatkami i ocieplaczy realizowane są wyłącznie poprzez stronę producenta:

Suche skafandry Sea Wolf - ZAMÓWIENIA

 

Ocieplacze nurkowe Sea Wolf

Unikalne ocieplacze z serii CONSTANT WARM UP są wykonane z niekompresującej się dzianin 3D o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i dedykowane do nurkowań w zimnych wodach. Grubość najcieplejszego ocieplacza wynosi tylko od 6 do 9 mm ale co najważniejsze, nie ulega ona zgniataniu wraz ze zwiększeniem głębokości nurkowania. Ten ocieplacz gwarantuje zachowanie stałej warstwy izolacyjnej w wodzie niezależnie od głębokości, większej niż najgrubsze, ulegające kompresji tradycyjne ocieplacze. W dodatku ocieplacz Exp Set składa się z dwóch niezależnych ocieplaczy, które w wodach zimnych należy stosować razem. Ta wszechstronna skalowalność, nieduża grubość, wielokierunkowa elastyczność i prosta konserwacja, a przede wszystkim opinie klientów z Europy, utwierdzają w przekonaniu, że są to jedne z najcieplejszych, a przy tym uniwersalnych, ocieplaczy na rynku. Jako bielizny bezpośrednio na ciało proponujemy zawsze używanie wyłącznie bielizny wykonanej w 100% z oryginalnej wełny merynosów. Ocieplacze również szyte są wyłącznie na miarę.

 

 

 

Script logo