O NAS

Diving NET - ul. Popka 1a, 41-106 Siemianowice Śląskie (Bytków), tel. 531 775 529

Ktoś gdzieś napisał, że nurkowanie jest niebezpieczne, bo wciąga! Dla mnie to pasja, która może być postrzegana przez innych jako nieuleczalna choroba i żeby nie było... nie chcę się nigdy z tej choroby wyleczyć! Oboje z Ewą zakochani jesteśmy w bezkresie podwodnego świata, który dla większości na zawsze pozostanie niedostępny, a szkoda... Prowadzimy niezwykłe, o kameralnym charakterze centrum nurkowe, w którym bezdyskusyjnie jakość stawiana jest ponad ilość. Nie "produkujemy" nurków, dbamy o szczegóły, kursy prowadzone są w małych grupach, a zajęcia na wodach otwartych prowadzone są w stosunku 1 instruktor na 2 kursantów. Podnosimy standardy, aby ten najbezpieczniejszy sport świata stał się jeszcze bezpieczniejszym i dawał maksimum przyjemności. Już na podstawowych kursach wprowadzamy elementy dobrych praktyk z nurkowań technicznych i jaskiniowych, a nasi adepci już na poziomie OWD mogą poszczycić się doskonałą pływalnością i są przygotowani na większe wyzwania. Zadbaliśmy o to, aby kursy OWD prowadzone standardowo w suchych skafandrach mieściły się w przedziale cenowym tradycyjnych kursów w mokrych piankach. Organizujemy również wiele wypraw nurkowych, żeby zadowolić wszystkich naszych przyjaciół. Latem udostępniamy nasz grillowy ogródek nurkowy, a zimą zapraszamy na spotkania przy kominku, podczas których uzupełniamy swoją wiedzę i snujemy plany na kolejne cudowne wyprawy...

Serdeczne wszystkich zapraszam!                    

Bogdan                     

 

Bogdan Trzcionka Bogdan Trzcionka (Bodzio) - Sport Diving Instructor Trainer ASTD, nurek techniczny i jaskiniowy, organizator dalekich i bliskich wypraw nurkowych.

 

tel.: 531 775 529
klub [małpiszon] diving.net.pl

Ewa KisielEwa Kisiel - PADI Divemaster i nurek Tec 40, operator sprężarki powietrza, niezastąpiony tłumacz na wszystkich naszych wyjazdach nurkowych, przedstawiciel szkół językowych na Malcie, autor podręcznika do samodzielnej nauki: "English for Divers", którą na życzenie udostępniamy bezpłatnie w formacie PDF. Ulubionym miejscem nurkowym Ewy są meksykańskie cenoty, do których chciałaby wracać kilka razy w roku.

 

tel.: 691 280 500
ewa [małpiszon] angielskinamalcie.pl

Krystian GąstalikKrystian Gąstalik - tel. 501 530 596

  - Technical Nitrox Instructor ASTD

  - Normoxic Trimix Instructor ASTD

 

 

Jacek StrejczykJacek Strejczyk - tel. 602 115 693

 - Technical Nitrox Instructor ASTD

 - CCR Hamerhed Instructor ASTD

 - CCR Technical Cave Instructor ASTD

 - Technical Cave Instructor ASTD

 - CCR XCCR Instructor ASTD

 

 

w projekcie strony wykorzystano zdjęcia Krzysztofa Starnawskiego - www.dualrebreather.com

Script logo