Nurkowanie próbne

INTRO - próbne nurkowanie z instruktorem

Weź pierwszy oddech pod wodą i uwolnij się od siły grawitacji! Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 10 rok życia na podwodną przygodę, rewelacyjną formę aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Intro może zostać przeprowadzone na basenie lub w wodach otwartych. Koszt nurkowania próbnego zostanie odliczony od ceny kursu OWD, jeśli zapadnie decyzja o zrobieniu tego kursu. Warunkiem wzięcia udziału jest ogólnie dobry stan zdrowia i uśmiech na twarzy. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów - kompletny sprzęt i opieka doświadczonego instruktora w cenie. W przypadku nieletnich wymagana jest zgoda rodziców Nie zwlekaj, zadzwoń teraz i umów się: 531 775 529.

 

Gdzie przeprowadza się intro nurkowe?

Próbne nurkowania w okresie letnim przeprowadzamy na wodach otwartych lub basenowych, w zależności deklaracji osoby zainteresowanej. Zimą wyłącznie na na basenach. W przypadku wód otwartych są to "Koparki" w Jaworznie. Maksymalna głębokość zależna jest od predyspozycji kursanta, ale nigdy nie przekracza 10 m.

 

Ile kosztuje i jak długo trwa intro nurkowe?

Koszt intra na basenie lub wodach otwartych: zobacz cennik  (bilety wstępu na baseny i zbiorniki wodne płatne we własnym zakresie). Czas pobytu pod wodą zależny jest głównie od możliwości osoby zainteresowanej, ale wynosi najczęściej ok. 30 minut, nie wliczając w to wcześniejszego przygotowania i omówienia, na którym przekazujemy podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa, sposobu poruszania się i komunikowania pod wodą.

 

Intro jako prezent?

Tak! To doskonały pomysł na prezent dla rodziny lub znajomych. Warto jednak wziąć pod uwagę czy obdarowana osoba lubi wodę, potrafi pływać i pozwala jej na takie doświadczenie stan zdrowia.  Tutaj można pobrać voucher, który ważny jest przez 12 miesięcy od daty dokonania płatności. Po jego wydrukowaniu prosimy o kontakt celem ustalenia terminu i formy płatności.

 

 

Script logo